SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË - GARSONJERE prapa Teatrit afër Parkut 33m²
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
165841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet BANESA - GARSONJERE me Qira në Qendër prapa Teatrit Kombëtar, afër Parkut të Qytetit, saktësisht përballë Hyrjes së Parkut. Kati i 4-të. Sipërfaqja (33m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor

- Kuzhine dhe Tryezari ndaras

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet, nxemje qëndrore, ashensor funksional me kartel, interfon, mirëmbajtje, dera e hyrjes ne koridorin e objektit e siguruar. Vende i qetë për Banim.

- Çmimi 220 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »