SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera te Muhaxhert
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
165845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera te hotel afa ne Lagje Te Muhagjerve

Kati I

Banesa eshte e mobiliar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> 1Dhome Gjumi
-> Banjo
Cmimi 220€

E-0448

Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »