SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne tophane
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
165847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Tophane afer komunes se vjeter
Siperfaqe 90m2
Kati 5
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> 2 dhoma gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Cmimi 280€
Banesa ka parking privat me pages 30€ (nuk eshte i obliguar)
Banesa leshohet vetem per familjare dhe kontrate afatgjate
E-0450
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »