SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 120m2 me qira në lagjen Bregu I Diellit.
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 120m2 me qira në lagjen Bregu I Diellit.
Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, afër qendrës tregtare, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »