SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne fushe kosove
Çmimi :
€440.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
165851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne fushe kosove ne katin 6 dhe 7 me te njejtin plan edhe te njejten renditje banesa gjindet ne rrugen Dardania mu ne qender e cila i ka afer shkoell si dhe marketet viva e albi e qerdhet e femive banes aka pamjen nga lindja per me shume nr kontaktues +37744733677

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arsim
Fushë Kosovë
044733677
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »