SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet 7ari me Shtepi 330m2 3 katshe komplet mobiluar me super qmimim ne lagjen e Gjimanzit Peje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
330 m²
ID e produktit :
165859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet 7ari me Shtepi 330m2 3 katshe komplet mobiluar me super qmimim ne lagjen e Gjimanzit Peje Agency home vip shet shtepin ne lagjen e gjimnazit Pikrisht rruges per ne Asllan qeshme apo mbi GRETA 2Shtepia posedon 7 ari Shtepija ka 330m2 esht 3 katShtepija esht pron shqipetare 1/1 perkthimi i menje hershem Shtepija eshte ne lagje shum te bukur e te qet Shtepija eshte ndertim 2004 Shtepija eshte me plan regullativ , urbanistik .Shtepija ka dy Rruge.Shtepija ndodhet 100metra mbi greta 2Shtepija shitet komplet e mobiluar Shtepija ka ket renditje Kati Isallon kuzhin banjo .Kati IISallon -Kuzhin dy dhoma gjumi ,Koridor, Banjo, Teras te madhe.Kati.III4,Dhoma gjumi , Banjo ,Koridor,Teras.Andaj ju qe deshironi nje shtepi te till komplet te mobiluar me super qmim per vetem 150mij Euro ja mundesija per ju mos hezitoni na kontaktoni sa me par ju mir presim ..QMIMI 150,000mij euro .------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------Të interesuarit mund të më kontaktojnë .Ne +38649699964 viber tango WhatsApp . Ne +37744699964 viber tango WhatsApp . Ne Skype Agency home vip Kosovo Ne facebook Home Vip-a Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »