SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA BANESA DY DHOMESHE NE SHITJE=BUDVA, MAL TE ZI
Çmimi :
€777,660.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pishinë, Ballkon
ID e produktit :
165869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur ne katin e dhjetё, sipёrfaqja 20.20m2 129.61m2 +terasё falas (gjithsej: 149.81m2), dhomё gjerё e ndenjёs me kuzhinё tё ndarё dhe dhomё tё ngrёnjes, dy dhoma gjumi, njё banjo, plus tualet, depo, dy terasё me pamje nga deti qendrorё dhe Qyteti i Vjetёr si dhe nga rruga Mediteranska.
Qmimi i banesёs pёrfshine gjithashtu interiorin nё pergjithsi.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »