SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira Mati I
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira Mati I
Kati VII kompleksi Royal
Banesa posedon (2+1)
Dy dhoma gjumi
Kuzhine
Sallon
Koridor
Banjo
Ballkon
Depo
Banesa posedon gjithashtu klim termokosi dhe kaldaj me rrym

Çmimi : 400 €

Tel : 045478477/049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »