SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 200m2 në shitje në Lagjen Qershia.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
165876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Lagjen Qershia në Veternik është e tipit A dhe ka gjithsej dy kate.
Shtëpia A është një shtëpi me një plan funksional dhe me hapsirë komode duke iu përgjigjur kërkesave konkrete vendore të një familje.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 1 Dhomë te Fjetjës
| 1 Banjo
| Garazha dhe Kaldatore/Depo

Kati i pare:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra dhomë e prindërve me banjo)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona
| Pjesa utilitare për larje/tharje të rrobave

Lloji A ka edhe hapsirë nën kulm që mund të përdoret si depo shtesë për nevojat e juaja familjare. Shtëpia A është e dizajnuar me një plan funksional modern duke ju mundësuar që ju të bëni një jetë me standarde të larta.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »