SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 72m2 te mati 1 !Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
165880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen 72m2 kati i -VI- Lagjja e Spitalit ne Prishtine banesa posedon nje dhome dite, dy dhoma gjumi, kuzhin, ballkon, banjo, banesa eshte e re e mobiluare me tgjitha orendite e reja, jane ne funksion dy lifte, qetesi, uje 24h. Oferta vlene per te punsuar dhe per çifte. Për ma shum
Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »