SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesën (me garazh dhe bodrum) e cila ndodhet në Bregun e Diellit – te banesat e STANDARDIT
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
165884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën (me garazh dhe bodrum) e cila ndodhet në Bregun e Diellit – te banesat e STANDARDIT, kompleksi “Dafina”, Prishtine. Banesa të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD. Banesa ka 75m2 dhe ndodhet te objekti i 3-te, hymja e pare (kryesore), kati i 2-te.
Banesa shitet e mobiluar, bashke me garazhen dhe depo/bodrumin. Cmimi total 85000€.
Banesa eshte e re, me plan shume praktik/funksional, e mobiluar ne menyre moderne. Ka qetesi te mjaftueshme. Ka shume ndriçim natyral – pamje jug/perendim.
Banesa ka 3 dhoma (1 dhome dite dhe 2 dhoma gjumi), 1 kuzhine (te ndare nga dhoma e dites), 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon.
Garazha (nentokesore) ka 17m2 dhe depo/bodrumi (afer garazhes) ka 3.5m2. Vendparking te perbashket para nderteses.
Dy markete brenda kompleksit banesor.
Klime (Samsung) per ftohje dhe ngrohje. Sherbimet qe ofrohen nga kompania Standard (ndaj te ciles behet pagesa):
- Ngrohje qendrore (te pavarur dhe shume efikase; Çmimi eshte rreth 0.85Euro/m2)
- Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.)
- Mirembajtja e liftit – 24h
- Mirembajtja e gjeneratorit – rryme 24h - Ndriçimi publik (ne hyrje, garazh dhe park)
- Uji - ka furnizim 24h pa nderprerje - Uji i ngrohte – 24h, faturohet nga kompania Standard. Eshte mundesia qe te instalohet edhe bojleri.
- Mbeturinat
- Sigurimi – 24h (rojtar)
- Sistemi i gazit eshte i instaluar sipas standardeve te BE-se (ne te ardhem per kyqje te gazit)
- Sistemin kunder zjarrit
Banesa eshte e siguruar (sigurim vjetor deri ne maj 2018) ndaj demeve dhe vjedhjeve.
Sherbimet nga ndermarrjet publike:
- Uji i ftohte, faturohet nga ujesjellesi
- Rryma, faturohet nga KEDS
Qasje në internet dhe TV kabllovik (IPKO dhe Kujtesa)

Cmimi eshte 80.000 komplet banesa 75m2 neto plus garazha 17m2 plus bodrumi 3.5m2
Informata rreth publikuesit
Leo Agency
Prishtinë
+37745333350
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »