SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA BANESA NE SHITJE-BUDVA, MAL TE ZI
Çmimi :
€191,424.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pishinë, Parking Privat
ID e produktit :
165885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e dhjetё, sipёrfaqja 59.82m2 + 20 m2 terasё falas (gjithsej: 79.82 m2), dhomё e gjerё e ndenjёs, dhomё e ngrёnjes dhe kuzhina, njё dhomё gjumi, njё banjo, depo dhe terasё me pamje nga rruga Mediteranska dhe horizonti i qiellit.
Qmimi i baneses gjithashtu pёrfshin tёrё interiorin e brendshёm.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »