SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA BANESA NE SHITJE-BUDVA,MAL TE ZI
Çmimi :
€207,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
165886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e nёntё, sipёrfaqja 41.58m2 + 10.16m2 terasё falas (gjithsej: 53.99m2), studio me plan tё hapur pёr dhomё tё ndenjes me hapsirё pёr relaksim dhe njё banjo, me pamje nga deti qendrorё dhe Qyteti i Vjeter.
Qmimi i baneses gjithashtu pёrfshin tёrё interiorin e brendshёm.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »