SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Shtepia ne Rr.Beteja e Koshares)283/17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:05
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
165889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Rr.Beteja e Koshares nr.13.
Shtepia eshte 2 kateshe.
Shtepia ka 4 dhoma gjumi sallon kuzhine 2 banjo dhe 2 ballkone.
Shtepia poashtu ka dhe podrumin me 92m2.
Poashtu ne katin e 1 ka nje ballkon 11m/6m.
Shtepia me oborr ka 1.93Ari.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »