SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Dragodan/Arberi Qmimi 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165917
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera Dragodan/ Arberi kati - III - mobiluar ne teresi, nxemje qendrore dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Koridor
- Ballkon
- Banjo/Wc

Qmimi 200 euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATEa-y amzlss
a-y kbsebc
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »