SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET lokali në rrugën B me sip 95m2 kati përdhes dhe 42m2 kati i pare n
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:54
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
165918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET lokali në vazhdimin e rrugës B afer ROYALIT.. ◼Lokali është i ndarë në dy pjesë dy kate.ka siperfaqe 95m2 perdhesa dhe 42m2 kati i pare,,ka pamje ka rruga B..ka një pozitë shumë të mirë. ◼qmimi shum i volitshum 📞+37745653447 alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »