SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet tualli ne lagjen lagjen leona çagllavic prishtine
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
165924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli te lagjja Leona Prishtinë çagllavic, mbrapa IHC diagnostic dhe splitalit OTRILA , afer Swiss village dhe lagjes Qershija. Trualli ka 5.6 ari, 2 troje nga 2.8 ari jan te bashkuara. Trojet jan te urbanizuara per qdo trull uj, rrym ,kanalizim , ndriçim. Dokumentacioni ne rregull . Çmimi 10000€ per ari , i diskutueshem+38649850249 + viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
SUIR
Prishtinë
049 850249
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »