SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Bregu i Diellit qmimi 190 euro
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
165926
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera Bregu i Diellit , dhome dite dhe Kuzhin ( bashkangjitur ) , pershtatshme per banim , ka kete renditje :

- Dhome dite dhe Kuzhin ( bashkangjitur )
- Dhome gjumi
- Koridor
- Banjo/wc

Qmimi 190 euro

✆ 044/049 358 100 + Viber
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE


a-y zsyklc.
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »