SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Biznesi në Rrugën Muharrem Fejza ( Mati 1 )
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:26
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
165947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në lagjen më të frekuentuar të kryeqytetit në Mati 1 , shitet Biznesi ‘’Restaurant Larde’’ Restauranti është i pajisur me të
gjitha mjetet më moderne për kuzhinë dhe të gjithë inventarin përcjellës. Me një sipërfaqe rreth 70m² hapësirë e brendshme dhe 80m² hapësirë të jashtme, e bëjnë restorantin mjaft të përshtatshëm për të operuar në mënyrë përfekte në sektorin e Hotelerisë. Qeraja e lokalit eshte 1000€.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tanë të telefoni : ✆ 044/049 358 100 [ Viber ]

Çmimi 48.000€

✆ 044/049 358 100 + Viber
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »