SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super ofert banes me qira ne Arberi 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Arberi, banesa eshte e mobiluar ne teresi, moderne, me pamje nga Rruga kryesore, 83m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per em shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »