SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 Banesa ne Mat 1 - Kompleksi ROYAL CITY - Kodi 0989
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
165949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 Banesa ne Mat 1 - Kodi 0989

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi Royal City

Siperfaqet:

- 53 M2 - Kati 4
- 53 M2 - Kati 7
- 74 M2 - Kati 4
- 73 M2 - Kati 7

Rendidjet:

- 53 M2 - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon
- 74 M2 - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon
- 73 M2 - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon

Objekti Posedon:

• Royal City është objekt afaristo-banesor, me leje të ndërtimit nga Komuna e Prishtinës me nr. NR: 351-191351 dt. 01.10.2015.
• Lokacioni është në rrugën kryesore Muharrem Fejza, Kompleksi Royal.
• Kompleksi banesor/afarist ka qasje në të katër anët.
• Lartësia e Objekteve është -2B+S+P+8.
• Kompleksi përbëhet nga tri Llamella banimi (A+B+C).
• Të dy Blloqet A dhe B do të jenë me nga 7 njësi banesore në kat ndërsa Blloku C do të jetë me 6 njësi banesore në kat, përdhesa e Llamellës B do të jetë me 3 njësi banesore dhe e Llamellës C do të jetë me 6 njësi banesore.
• Objekti përmban dy nivele Garazha dhe Depo për banorë, të ndara në dy Etazha.
• Vendparking për çdo njësi banesore.
• Depo për çdo njësi banesore.
• Kend per Femij
• Nxemje Qendrore te Instaluar me Termokos

Çmimi €850 M2 i Diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »