SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTEPIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Viti i ndërtimit :
2001
ID e produktit :
165950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia përafersisht 4.4 ari ne lagjen AsllanQeshme , rruges per gjimnaz afër Greta 2 (lokacioni është edhe në hartë )
Shtëpia është e banueshme varësisht prej dëshirës dhe gjithashtu ne oborr eshte edhe nje puntori e cila mund te shfrytëzohet
Për më shumë informata mundeni të telefononi ose të vini ta shihni
Informata rreth publikuesit
Rroni
049362478
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »