SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa garsoniere 26m² kati 3-te ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:09
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
26 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa garsoniere 26m²netto kati 3, perballe Konvikteve ne lagjen Ulpiana. Banesa eshte ndërtim i vjetër, eshte e pjesrishte e renovuar, orientimi Lindje me pamje nga rruga kryesore. Banesa ka këtë renditje :
- qendrim ditor dhe fjetje
- kuzhine
- banjo
- koridor
- Ballkon
Ka dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem.
Çmimi eshte 1.250 € per m².

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »