SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 45m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
165957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjndet në Qendër mbrapa Hotel Siriusit, afër Albi Market.
Banesa ndodhet në katin e VI-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Objekti posedon ashensor funksional 24h.
Banesa është e peshtatshme per cift.
Banesa ka këtë renditje:
| Qëndrim Ditor me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »