SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapsirë Afariste - Zyre deri në 300m2 me qira në Tophane.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:04
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
165964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hapsira gjendet në Tophane afër Xhamise së Llapit dhe Pro Credit Bankes.
Objekti është në përfundim e sipër, dhe mundësohet modifikimi I hapsirave sipas nevojave të klientit.
Objekti ka nxemje qëndore me pelet dhe ka ndriqim të mjaftueshem natyral. Hapsirat ne kate ofrohen edhe ndaras me qira.
Hapsira ndahet në dy kate:
Kati përdhesë:
|2 Hapsira Pune
|2 Banjo

Kati i I-rë:
| 8 Hapsira Pune
| 2 Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »