SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2 ne dokumente, ne Lagjen Dardania.
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
165965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 80m2 ne dokumente, ne Lagjen Dardania, te Santeja.

Banesa ka kete renditje:
- dhoma dite,
- kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo,
- wc dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e peste, eshte komplet e renovuar.
Çmimi eshte 105000 euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »