SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 63m2 ne lagjen Dardania, kati 2, te Santeja
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 63m2 ne lagjen Dardania, kati 2, te Santeja.

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite,
- kuzhine.
- nje dhome e gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e dyte, eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar.
Çmimi eshte 80000euro i negociueshem.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »