SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Toka ne Magj.Ferizaj-Prishtine)215/17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:05
ID e produktit :
165970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne magjistralen Ferizaj-Prishtine mbrapa Restaurantit Evropa Rr.Hamit Prokupa.
Toka mund te ndahet ne parcela prej 5,10,20,50Ari.
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar..
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »