SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 200m2 me qira në Tokbashqe.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Parking Privat
ID e produktit :
165976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Tokbashqe afer Super Vives.
Shtëpia ka 2 kate, oborr, garazhë dhe është tërësisht e mobiluar.
Shtëpia ka nxemje qendrore me rryme dhe naft.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Banjo

Kati i II-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »