SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Ulpianë
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
165980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qera ne Ulpiane perballe Albi Market me saktesisht afer Kafeteris Baristas. Banesa i ka 40m2 , eshte e rinovuar dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim si dhe ka Nxemjen Qendrore te Qytetit.

Konatki: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »