SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qendër
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
165984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ap me qira banesen 75m2 kati i -III- perball shkolles fillore elena gjika 100 ne qender te Prishtines banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe ndertim i ri.

Kontakti: Tel. 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
Email: loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »