SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira ne aktash ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
165986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qera në Aktash(afër ndërtesës së OSBE-së),kati 5,me mobilim modern dhe praktik që i nevojiten një familje,me ashensorë me kartelë.
Banesa ka dhomën e ditës,ballkonin e rrethuar me xhama, me kuzhinë,korridorin,dhomën e gjumit dhe banjon,të gjitha me hapësira të gjëra.PërInformata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »