SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 56m2 ne tophane !Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
165987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Tophane (te qafa),afer kafeve te vogla.
Banesa gjendet ne katin e 5 ka nje dhome gjumi , nje sallon me kuzhine,nje banjo,dhe ballonin.
Eshte ndertim i ri,e paisur me ashensor,interfon,parkim..
Qmimi eshte pak i diskutueshem. lirohet me daten
1 shtator per Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »