SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes ne Prishtin Top Hane
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
165990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Top hane perball rethit te komuna e vjeter e Prishtines .Banesa esht me leje ndertimi . Kati 8 lift ka dhe punon non stop .Siperfaqe : 95m2 . Renditja : Sallon me kuzhin .2 dhoma gjumi , 2 ballkona , shpajz , banjo te madhe .Banesa gjindet ne nje pozit shum te mire dhe ka pamje te bukur prej ballkonave .Qmimi 730 euro m2 . Pranojm veture 50% tjerat kesh .Tel ose viber 049 233 531

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »