SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lakrishtë
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
165992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne lakrishtë banesa gjindet ne katin e tret dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Me nxemje te qytetit (termokos)

Nr kontaktues 045905717
Nr Viber 044452486
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »