SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 68 ari Truall
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor
Madhësia :
6800 m²
ID e produktit :
166005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 68 ari toke i mbushur me pem dhe ka nje shtepi 2 kateshe. Trualli gjindet ne rrugen kryesore Graqanic e cila te qon te rezidenca e Begjet Pacollit . Toka posedon gjithe infrastrukturen dhe eshte vend i pershtatshem.
Qmimi per truall eshte 8900 euro /ari

Info: +377 44 353-000
Informata rreth publikuesit
Pajazit
Prishtinë
044353000
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »