SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Ferizaj ,nje kateshe me 230 m2 dhe gj
Çmimi :
€119,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
166019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia ne Ferizaj Shtepija ,nje kateshe me 230 m2 dhe gjithsej 6 Ari oborr .stil Amerikan,,shume mire e organizuar dhe kopsht te bukur .\cmimi vetem per muajin Gusht 119.000 euro
Informata rreth publikuesit
refet
Ferizaj
044528809
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »