SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Emshir/Kalabri
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166032
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera Emshir/Kalabri kati i - IV - Kompleksi EXDX nxemje nga Termokosi mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Dhome gjumi
- Koridor
- Ballkon
- Banjo/wc

Qmimi 250 Euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE


a-y laszzl
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »