SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 249m2 në shitje në Lagjen Qershia.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:47
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
249 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Lagjen Qershia në Veternik është e tipit C dhe ka gjithsej dy kate.
Lloji C ka edhe hapsirë nën kulm që mund të përdoret si depo shtesë për nevojat e juaja familjare.
Shtëpia C është unike duke përmbushur nevojat e një familje me standarde të larta.

Shtëpia C numëron 249 m2 dhe ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjës me banjo
| 1 Tualet
| Garazha dhe Kaldatore/Depo

Kati i pare:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra dhomë e prinderve me banjo dhe garderobë)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »