SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli ne Prishtine
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
166064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli posedon 2 ari (200 m2) hapsirë perfekte për banim , i përshtashëm për ndërtim të ulët, trualli posedon ujin kanalizimin energjin elektrike .
Ky truall gjendet në Kalabri ( Emshir ) në rrugën Prishtina afër Ujësjellsit Rajonal Prishtina , ( nga Ujësjellsi e deri tek trualli janë 600m ) gjithashtu ka lidhje me Terminalin Doganor e ne Rr. Lidhja e Pejës .
Trualli është në rregull me të gjitha dokumentet, dhe mund të bartet në emër të blerësit sipas procedurave LIGJOR
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »