SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt Afarist deri 3000 m2 në Prishtinë-Ferizaj km 5-të.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:04
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
166065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj në kilometrin e 5-të.
Objekti ka gjithsej 4 kate: Bodrum + 3 Kate.
Secili kat ka nga 750m2 dhe mundesohet ndarja e objektit nga 1500m2 deri në 3000m2.
Objekti posedon dy ashensorë të mëdhenjë dhe ndriqim të mjaftueshëm natyral.
Objekti është shumë i pështatshëm per Spital si dhe për lloje të ndryshme biznesi.
Objekti dorëzohet I përfunduar me marrëveshje sipas nevojave të klientit.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »