SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia prapa qendres Grand StoreVETERNIK ! Delta
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
1
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2005
ID e produktit :
166070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Veternik prapa qenderes Grand Store me siperfaqe 300m2 ne afersi te Marketit Meridian 80-100 metra.Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2005.
Pranoi edhe oferta serioze me ndërrim me Banes ne Pr dhe kompenzim. per Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »