SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 90m2 ne qender ! Delta
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
166072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne rr. Luan Haradinaj (perballe stacionit policor 92). Banesa eshte ne katin e katert (posedon ashensor), e pershtatshme per familjare, por ne te njejten kohe mundet te perdoret edhe per zyre
Posedon dhomen e dites , kuzhina, dy dhoma te gjumit , dy banjo , shpaizin dhe dy ballkona.
Cmimi eshte i diskutueshem
Për ma shum Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »