SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES PER FAMILJAR DHE VAJZA-DARDANI-TE VIVA^
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
166073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne Dardani te viva market& ELI ABI ose tek Ora, Banesa eshte ne katin e trete eshte e renovuar dhe mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje;

sallom
kuzhine
dy dhoma gjumit
banjo
ballkon
trapezari

Cmimi eshte 230 euro dhe shpenzimet e tjera i paguan qiraxhiu, dersa nese paguan qiraxhiu 250 euro, shpenzimet tjera tjera i merr pronari pervec rrymesd mbetet vetem rryma.

044 433 667
vib +37744433667
o.Ar
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »