SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne Breg Diellit te Raiffaisen Bank
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
166077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" shet banesen e pa mbaruar ne Bregun e Diellit te rruga qe shkon nga varri i Rugoves.
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon e kuzhine, banjo shpajz terrase dhe nje pamje teper te mire

na kontaktoni:
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »