SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira ne Qender, Sheshi Zahir Pajaziti | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Prishtinë, qender, te Zahir Pajaziti, k-II, me lift gjithashtu.
Banesa posedon: 40m².- 1 dhomë, kuzhinë me paradhomë, koridor, banjo dhe balllkon.
E renovuar komplet, Pamje Perendim (nga Grand Hotel Prishtina)
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »