SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
166079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet te Fontana, ne Ulpiane. Eshte i rregulluar dhe punon si kafiteri. Eshte 30 m2 dhe ka 20 m2 terrase me leje. Mundesia me apo pa inventar. Per info tjera ne tel +38649368024
Bajrami
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
+38649368024
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »