SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA MATI1 300E
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
166083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qira në Rrugen Muharrem Fejza në lagjjen Mati 1, Banesa gjendet në katin e -V- , Banesa posedon Sallon+kuzhin, tri dhomë të gjumit,si dhe dy banjo.
Cmimi 300euro
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »