SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Dragodan te rest."Sirena"
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne Dragodan

Leshohet banesa moderne me qera ne Dragodan te restorant "Sirena".
Banesa eshte e mobiluar shume mire dhe eshte shume e pershtatshme per banim.
Banesa eshte e madhe 55 m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome Gjumi
Ballkon
Banjo
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 6 dhe posedon lift.
Qmimi:300 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »