SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE QENDER NE PRISHTIN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
166085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet në Shitje Banesa në Qender të Prishtinës mbi Hotel Sirius, Banesa ka 73m2 me këtë renditje: sallon me kuzhin dhe me dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon në katin e 5-të.
Banesa ndodhet ne qender te Prishtinës,
Banesa eshte extra e mobiluar dhe shitet komplet e mobiluar,
Cmimi me marrveshje
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »